Notice: Use of undefined constant localhost - assumed 'localhost' in /home2/lhostlv/goldenshark.lv/connect.php on line 5

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home2/lhostlv/goldenshark.lv/connect.php on line 5

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home2/lhostlv/goldenshark.lv/index.php on line 56

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home2/lhostlv/goldenshark.lv/index.php on line 61

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home2/lhostlv/goldenshark.lv/index.php on line 84
 
 
 

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home2/lhostlv/goldenshark.lv/index.php on line 286
LV
|
PL
|
RUS
|
ENG

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home2/lhostlv/goldenshark.lv/index.php on line 380


Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home2/lhostlv/goldenshark.lv/inc/teksts.php on line 4

Uzņēmums SIA „Golden Shark" tika dibināts 2007. gadā, kā rezultātā vairāk nekā 15 gadu darba pieredze pārdošanas sfērā, kas saistīta ar juvelierizstrādājumiem no sudraba, zelta, ar pērlēm, ar dabīgajiem un sintētiskajiem akmeņiem, un, protams juvelierizstrādājumi ar augstas kvalitātes briljantiem un to neatkārtojamais dizains.
Juvelierizstrādājumu veikalu tīkls atrodās Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Mēs vienmēr palīdzam saprast Baltijas klientu neparastos pieprasījumus, pārsteigt krievu tūristus ar savu plašo sortimentu un piedāvāt mūsu ziemeļvalstu kaimiņiem, izsmalcinātību un atturību par pieņemamām cenām vienā precē. 
Darba pieredze un patstāvīga juvelierizstrādājumu izstāžu apmeklēšana Taizemē, Ķīnā, Itālijā un ASV palīdz mums cieši sekot jaunākajām tendencēm rotaslietu modē un piedāvāt mūsu klientiem augstas kvalitātes jaunākos produktus, kas atbilst Baltijas mentalitātei.
Uzņēmuma galvenā specializācija - mūsdienīgas un ļoti stilīgas rotaslietas ar augstu kvalitāti, zemām cenām un inikālais kolekciju sortiments ! 
Mēs aicinām Jūs sadarboties un novērtēt mūsu piedāvājumu un elastīgos sadarbības nosacījumus.Jaunumi

Oficiālie partneri